Legenda praví

Malešická hospoda je pěkně schovaná, mimo náves, aby jim tam nelezli neznalí a zbloudilí pocestní..

První dojem

Nic zvláštního nás do očí nepraštilo.

Report

Malešice – Malešická hospoda

Pokoření Malešické hospody jsem zvolil z prostého důvodu, napoprvé nebyl napsán report a detaily si už nikdo nepomatuje. Snad jen, že jela Božena, Kernís, Táňa a Peťa, s největší pravděpodobností možná ještě existujou fotky, který se budem snažit s Martinem vydundat.

Takže tentokrát proběhlo svolávání členů, kteří mohli tohoto pondělí být v Tejně bez problémů. Standa jel přímo z jaderky přes Rusalku (kde si dal jedno) na valchu na koupání.
Kam sem se přiřítil já a vyčkávali jsme až Martin houkne. Martin houknul, my sme se ještě stačili stavit na základně (Pavláčce) dát si jedno malý předstartovní beer a zkouknout věčně usměvavou Lenku s velkejma prsama. Pak se to konečně rozjelo. Jelikož se snažíme vyhnout hlavnim tahum, tak se jelo přes Bohunice. Načež pak nejmenovaný pán, který má široký gumičky s drapákama zvolil lesní cestu, kde došlo málem k smrti (kopec jako kráva) mě a Standy. Sranda začla když nás cesta vyvedla z lesa v místech, kde sme nechtěli, no alespoň byla fotka balíci na balíku s Temelínem. Konečně vykoukla obec Temelín a my mohli došlapat v klidu bez zbytečnejch zkratek. Z Temelína už stačilo sject z kopečka vyhnout se husám u rybníčku, zastavit na makovičkách a dát si pár zrnek máku a už se rýsoval hostinec.
Hospoda se od minula změnila jen v detailech, například místo Plzně zde točí Krušovice.
Sedli sme, dali pivko&korbáčky, zkontrolovali tácky. Při zaposlouchání do šumu hospody se člověk baví klasicky jako vždy. Uvedu pár perliček.

Agorigin 1: To je nějakej Seat posranej !!!!
Agorigin 2: Poď ven !!!!! (chtěl se prát)

Agoriginka: Můžu si zakouřit?
Agorigin 3: Ale jo, ale vlez si pod stůl.

Taky musím dodat, že vše probíhalo v řevu dětí při hře na vojáčky, tudíž bylo velice veselo.
Paní hostinská pořád běhala, protože sme si objednávali věci po jednom kousku, ale řikala, že jí to nevadí, že se ráda proběhne. Osazenstvo hospody se už začalo zvedat a po svých x panácích a pivech nastupovat do aut a vydávat se domů ( max. cca 100m).

Pokus o udání lovermana Klimiče
Já na paní hostinskou : Nechcete tohodle hezkýho kluka slečno?
Paní hostinská : Já nemůžu sem 3 roky vdaná.
Klimič : Tys mě chtěl prodat ty kurvo !!!
Standa : Úsměv na tváři bez hlasového projevu.

Pak už došlo k placení a cestě domů, která byla bez světel a velice rychlá. Tak rychlá, že ani Standa neřek ahoj ;-), ale to bylo tim, že po nás šel drsňáckej vlkodlak v Temelíně. Klimič se zdál hodně unavenej, ani se nenechal překecat na Kofolku a jel rovnou dom. Já Kofolku dal a pak hned šupky dupky do pelechu.
Zapsal písařík Sira P.T. Notcheho Bruggi

Závěrečné hodnocení

+ Krušouc – to se moc často v okolí nevidí
+ makový pole za humny
+ venku nemají televizi

Otvírací doba:
(Po – Čt: 14.30-22.00, Pá – So: 14.30-24.00)Otázky a otazníky

Budou fotky z prvního pokusu o dobytí Malešic?Bonusy

Budou fotky z prvního pokusu o dobytí Malešic?

První bonus speciálně pro rebelky: Bruggi Bruggiani!

(viz. poslední dvě foto ve fotogalerii)5 odpovědí na “Malešice – Malešická hospoda”

  1. :upozorneni Děcka pozorte! :upozorneni O víkendu se chystáme na speciální etapu s kódovým označením TdB T2T, neboli z Tábora do Týna pěšmo! Start etapy je v sobotu 20.10.2007 v 7.20 na autobusovém nádraží v Týně a na mušce máme všechny neprobádané hospody okolo řeky Lužnice. Každý si s sebou táhne co uzná za vhodné (myšleno proviant). Cíl etapy neděle, až dorazíme, tak dorazíme Takže kdo máte chuť, ať již stálí členové, či greenhorni, můžete se klidně připojit :p

  2. Tak to škoda že mám nohu v sádře-docela bych už konečně s vámi protřelými závodníky vyrazil. Snad příště….

  3. Nazdar chuligáni škoda že si váš příspěvek čtu až teď docela bych na ten výlet do Tábora šel s Vámi. No tak jestli jste vyrazili tak si to tam pořádně užívejte a topte pěkně ze vnitř ať v noci nezmrznete, Čus DžejEjEr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornit emailem na navazující komentáře. Můžete se též přihlásit k odběru bez omentování.