Legenda praví

Na Nový dvůr za parného parna loďmo připluješ, Samsona sobě objednáš, načež Golden Axe na automatech zapaříš….. kopíš nanuci do ruci a odpluješ.

První dojemReport

Nový dvůr – Soutok

Z Týna se vyjelo o něco dýl proti plánu, protože Corny přišel jako obyč. pozdě. Dali jsme se Snouborďákem amatérum náskok (Corny a Fidži) a vyrazili na v pořadí pátou expedici. Pavky ještě nezapomněl podotknout „To jsem teda zvědav jak v tomhle chcete prozkoumávat“. Nakonec jsme na Kamejk nedojeli, kde chudák Standa celé odpoledne čekal a dával nám přes kopec signály, ba co víc, dojeli jsme jen do zátoky sviní a protože beznohej seděl na deblu jak vosa na bombónu, tak jsme radši fofrem vycouvali. Ještě že si sundal Klimam tričko, jinak by si ho mohl namočit. << technická pozn. KlíMartin: kdybyste viděli, jak Papája hrabe pádlem do vody a cáče (čti cáká), taky byste si ho schovali do lodi… To jsem ale netušil, že železný Pavew Zekon bude chtít vyndávat loď z vody sám, stylem – vemu tu loď na vejšku, to se mi líp ponese, což byl konec trička s přídavným jménem suché… Konec technické pozn.>> Nod-G se bál, aby nebyl nejtlustší člověk toho dne, nicméně jeho obavy se potvrdili (i když si dodnes myslí něco jiného). V hospodě ve dvoře se nám vrchní Richard Geere snažil zatajit Samsona, ale jak se později ukázalo, nezůstalo jen u něj. (co nemá v počítači to neví, což dokazoval tím, že když si člověk cokoliv objednal, nejdřív si sednul k počítači, pět minut do něho koukal a pak dle vytištěné mapky odešel pro zásoby…).
Samsůnek je třinácti stupňový a je to na něm znát. Chuť je plná a pivo se zdá být hodně syté, barva je trošku bledší, než by se dalo od třinácti stupňového ležáku očekávat. Pivo je ovšem diletantsky natočeno, protože poměrně hustá pěna rychle mizí. Na sklenicích nicméně trochu pěny ulpívalo a část z ní zbylo až do úplného dopití (neplatí pro krále větráků, ten má legálně udělenou výjimku).

Kde se vzal, tu se vzal HLAD – Jde se na průzkum místní kuchyně. „Umíte ping-pong?“ Zeptal se člověk, kterej by se stěží trefil do míčku. (dochtor) Všichni to věděli, a tak taktně pomlčeli. Ale pozor! VLAS na sklenici !!!! beztak je Pavkerovo.
Jdem pro jídlo:

„Brej den, máte něco k jídlu?“
„No moc ne, jen nějaký hotovky…. „
„Aha a něco malého? „
„No, guláš…. „
„Aha a něco jinýho? „
„To ne….. „
„Utopence máte? „
„Jo. „
„A topinku?“
„Taky….“
„Aha, tak nic…“

Vsuvka
<Sou tu mouchy…. svině…..>
Konec vsuvky

„Emmmmmm“, tak takto se vyjádřil Yce, kousnuvší do právě přinesvší topinky.
Nod-G nechává papriku. Všichni se mu smějou. Já neodolám a vrhám se po ní… Topinčička vypadá jedle. Je asi třípatrová (potřebovala by sajtny). Prý je skoro tak dobrá jako v Dražíči. Doktorskej hlásí: „Ještě že tu není Majkl, to by si se zakuckal“ Klimičovi padá příbor. (opět) Ještě že je to ze země nezávadné. „To je jako kdybys takhle sáhnul na zábradlí a pak si třeba sáhnul do oka“ – slova budoucího lékaře…
MOUCHY!!!! ÚTOČÍ !!!!!!
Pracujou tu počítačový hackeři?!?
Doktor pořád otravuje s minigolfem.

Klimič se chápe pera a píše:
Nodži nezklamal a dal si utopenýho. Hodnotil jej průměrně co do kvality, podprůměrně co do velikosti.Moje topinečka byla Božská. Ne tak už cena. Když jsem šel zaplatit svou jednu top-in-éčku a Fishboneova buřtíka, dělal jsem si se 75ti kačkami v kapse srandu, že doufám, že mi to bude stačit. Neměl jsem to dělat. Málem jsem se totiž musel vracet, aby mi někdo potupně půjčil, abych mohl půjčit Fishimu… Hackeři mi vytiskli na svém oltáři účet, snad abych tomu vůbec věřil. Holt, co je psáno, to je dáno… S tím se nedá nic dělat. 67 kaček., alias 2.39EUR. Z podrobné analýzy této účtenky č.26 jsem zjistil, že vrchní se za Richarda Geera jenom vydává, protože jeho skutečné jméno je Perry Mason. Účtenka nelže, takže tomu věřím. Dále jsem díky svým vynikajícím analytickým schopnostem zjistil, že topínka, co by potřebovala sajtny se jmenovala Myslivecká a byla za 38. A teď pozor! Nod-Gho utopenec (1x buřtík) stál rovných 20 Kč, pečivo (3x rohlíček) devět korun, celkem tedy 29 korun za něco, čehož když je dvakrát víc, tak to stojí v Dřítni půlků!… Příště si dám asi utopence 😉
Pavew se ch(r)ápe pera:

Venkovní hospoda:

Pivo:
druh: Samec 13 stupínků
míra: odpovídající nadmírák, třetinky se tu neměří na Rastal, ale na Mäser
pěna: pěna rychle mizí, Králi větráků opět nejrychleji. Otázka zní – jak to dělá?
chuť: chuťově se nejedná o nic převratného
celkový dojem: je třináctistupňový a je to na něm znát

Tácky:
funglový tácky, ještě nejetý!

Něco na zub:
Beach orange nanuci do ruci – bylo to sladký jako cecek

Cenová hladina:
Podle cedule je Budvárek venku o korunu dražší než ve dvoře.

Slovní hodnocení:
Kdopak to tu není? Pivo tu nosí Kakajda. Jsou tu funglový tácky!!! Předvedl jsem ostatním trik s táckama a pak jsem je pučil Pavkerovi i když mi bylo jasné, že nemá sebemenší šanci to po mě zopakovat. Po dlooooooouhé době se mu to se štěstím!!! daří….
Dělají si z nás prdel, že jsme přijeli autem a to pádlo je jen atrapa. (hulváti) .
Na ceduli zatajili 11ku blíže neurčené značky. Podle cedule je Budvárek venku o korunu dražší než ve dvoře. Chvíli váhám, zda si dát Brumlu, nebo pivo. (pivo vítězí).
A zase dobrá volba i když chuťově se nejedná o nic převratného. Pěna rychle mizí. Králi větráků opět nejrychleji. (jak to dělá?).
Pečou tu prase! Ty ňouňo, povídám Pavkerovi.
Podivín se neustále podivuje barevnému tónování na té chýši odkud nám je nošeno pivo.
Vymýšlíme evakuační plán, páč Martin podcenil zdejší cenovou relaci a vzal si příliš málo peněz. (hlavně toho Nodžiho utopence za 20.- plus tři koruny za každej rohlík!!!)
Opět minigolf ! :p
Pokouším se psát report ve verších, ale záhy od toho opouštím.
Ale pozor: třetinky se tu neměří na Rastal! Ale na Mäser. Hmmmm, to jsou věci.
Zjistili jsme původ rčení „Mám ho na háku“. Původně to totiž znamenalo mám ho na háčku (rozuměj pavilon H v Budějovický nemocnici (pitevna))
Cesta zpět proběhla hladce až na několik vodních bitev. Martinovi na sluníčku tričko totiž přeschlo, tak ho bylo třeba zachránit… Pavkera jsem vylekal pytlikem od křupek natolik, že se málem prásknul

Written by Pavew

Závěrečné hodnocení

Prostředí ucházející, obsluha podprůměrná, ceny nadprůměrné, viz ceník s cenami v eurech. Kvalita pití (měli jsme jen pivo) průměr, kvalita jídla (jedná se hlavně o topinku) nadprůměr…

P.S. Původní zápis jsem proved do not!!!Otázky a otazníkyBonusy5 odpovědí na “Nový dvůr – Soutok”

  1. Všimli jste si (je to taková pikantérie) na poslední fotografii 26. stromu v lese? Majiteli se totiž zdálo, že se mu stromy v lese ztrácí, tak si je mazaně očísloval a každý den je chodí přepočítávat! Proto když tamtudy na houby půjdete a v lese nějakého podivína potkáte, hlavně na něj nemluvte!!! Nebo ho spletete a bude muset počítat znova! A to bych u teda nepřál…

  2. Proč vždy jedu na tom těžšííím dopravním prostředku? Ale, že jsme jim to s C-cccccornym nandali!!!! Hlava

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornit emailem na navazující komentáře. Můžete se též přihlásit k odběru bez omentování.