Legenda praví

Jděte do Smilovic na Kabát+ a Los čertos a nebudete litovat..

První dojem

Od místních se dozvídáme že lezem do hospody blbě..

Report

Smilovice – Slza

Cestou z Práglu sme si s Pawévem všimli megaupoutávky na vesnickou zábavu a po přečtení magického Los čertos nám bylo už jasný že jedem, navíc hospoda nebyla zanesena v análech TDB.

Sraz proběhnul klasicky na Křižovatce u Kernerů odkud sme jeli mojí stíhačkou rovnou k hospodě. Cesta do Smilovic proběhla celkem nudně, popsáno slovy brmmbrm 10 minut a už stojíme u kulturního domu Smilovice. Od místních se dozvídáme že lezem do hospody blbě že prej vchod je vlevo, to ale neví že by se tak jako tak pípa našla neboť máme záhadologa a hledače tajných vchodů Paweva Kozárů.Po zaplacení vpustného a označkování sme se hned přiřítili k pípě a jali se testovat beer, a pěnilo a pěnilo, tak abysme vyplnili ten čas bez píva tak došlo na fotbálek.
Já jako obránce a muj útočník Pavel Kernerů jsme je vydrtili, no sou holt špatnýýý, nebudu se rači rozepisovat :-) . A konečně první pívo bylo hotovo a mohli sme se ujmout naší vážné práce, poctivě přeměřit, ochunat a vokouknout jiskru.mmmm dobré :-) ještě si vzpomínám, jak sem dostal sprda od členů komise za seříznutí mega pěny pivnim táckem, no uznávám, to se nedělá.

A hurá na koncík, předkapela hrála spoustu českejch vodrhovaček k tanci a zpěvu, tak sme si taky zařvali a zatrsali a dali pár fotek věhlasného kvarteta, teda mimo Pewéva kterej zasmušile seděl mimo ťukal něco do debila a bylo s nim slušně řečeno hovno. Kernís se konečně vzal a došel koupit panáky a abysme zapili ty jeho narozky. Taky přišlo další pivo s megapěnou, kterou sem měl za pár minut na sobě jako trest za zneuctění prvního Standovo piva Mimochodem po přátelské rozmluvě s obsluhou sem se dozvěděl že můj kamarád Franta Bláhů ze základky je ženatej a bude dělat kulaka na Moravě.

Výzdoba hospody byla různorodá od čistýho funkcionalismu a až po tvrdej komunizmus (na stěnách visel strejda Husáků….).Pak nastoupili Kabát+ a to bylo už jiný kafe, člověk by to vůbec od normálních Kabátů ani nepoznal, atmosféra byla maximální a vesnický Mařeny tancovaly vo 106 a my jakbysmet, jenom ten Pivů je nákej divnej :-) . A pak přišel hlad a už sme objednávali páreček, mňam mňam akorát ta hořčice že jo Kernísi. Po Kabátě se Pája s Pájou rozhodli že půjdou dom a došlo k loučení, my sme se Standou HUP-ků zůstávali jelikož noc byla ještě mladá a Los čertos zrovna spustili svojí šou a my zase začli pařit a pivo teklo proudem.Když kapela ukončila produkci, tak sme šli sednout na bar a pomulu zakončovali
akcičku, při tom sme ukecávali paní barmanku ať dostanem ten guláš co byl jen pro kapely.

Po dopití pifka sme si koupili tatranky( a s vidinou basy piv a kartonu tatranek) vyrazili směr Zahoří na chalupu. Cesta ubíhala svižně a na cestu nám svítily hvězdičky.

Bylo jasno. Dorazili sme lehce po 4 ráno, rozestlali a upadli do postele. BROU NOC

Anál TDB zanesl tímto Krýd. Farel Krýd.

Závěrečné hodnocení

+ vypnutá TV
+ Mařeny
– velké pěněníOtázky a otazníky

Povídá si záhadolog Piwůů sám se sebou když si tak sedí sám u stolu?
Z čeho vzniklo slovo Smilovice aneb zamyšlení místního personálo?
Bylo snad se milovat? anebo Smilnit?

vzpomínáme: omluvená účast Ing. Pajda, se vzkazem “Už se uzdrav ať můžeš s náma”Bonusy5 odpovědí na “Smilovice – Slza”

  1. To neni pro každýho. Prvně by si musela projít testem. 1) Pít pouze Plzeň a minimálně 3 a oprostit se veškeré zábavy.2)Vydržet u jednoho piva sedět celej večer do doby až na něm nebude ani stopa po něčem, co by mohlo připomínat pěnu. 3)Najít za každého počasí a v jakémkoli terénu zkratku, která vždy vede ke správnému cíli. 4)Rozluštit záhadu pocházející z jakéhokoli světa či dimenze. 5)Bavit nás nepřebernou spoustou historek o Borcích. 6)Nechat si narůst afro.
    Poté vítej v řadách Tour de Bier!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornit emailem na navazující komentáře. Můžete se též přihlásit k odběru bez omentování.