Legenda praví

Stará dobrá Anglie nemá hospody. Má puby...

První dojem

Začíná to klidně. Stanley mlčí.

Report

Tunbridge (Anglie) – The Opera house

Jelo se na 4 michelinkách za kulturou do „Opery“. Místní pub poskytuje místním opilcům vysoký standart. Myšlenková vložka – v Anglii se používá samé thanx&sorry&pardon skoro mi to připadá, že to používaj místo našeho vole. Asi by mě tu brzo mrdlo, protože tu je všechno smažený a s tatarkou, zlatá česnečka :-). Konec vložky.

Stanley mlčí.

Místní beer je pro nás jinej, ale i našinec si najde značku, kterou „skousne“.Sir si dává místního utopence a fotí ho, Táňa remcá – „No to sis koupil píčovinu (digitální fotoaparát) – fotit každýho buřta.“ Sir vyřazuje papričky, jak všichni víme nemá je rád a oni mršky pálííííí. Nechává si zavolat kuchaře „chef“ a žádá proplacení mastičky na vlka protože z těch pár papriček co přeci jen pozřel bude na WíChcí mučeníčko.

Stanley mlčí.

Já jako místní čičmunda a servant Sira NodGe píšu report, protože psaní reportů je pro Sira pod úroveň. Mimochodem nenalejvaj podmíru jako u nás, jedna pinta je prostě jedna pinda :-). Maj to bez pěny sic, použiju Standovu hlášku po pěti pivech opatřenou copyrightem Standa© Made in Slavětice® : „fuj to je hnus..“ (pochvala) :-))). No co se týče značek, maj jich tam v hospodě móře – viz fotky. Ale co sme mohli byl Carling a belgická Stella Artois. Standa zase pil černé (nic proti Bobbimu). Carling a Stella jsou chuťově velice podobná českým výčepním beerum alá gambáč 10.

Stanley mlčí.

Další lajnou sou klasický smooth piva který maj hodně alkoholu – našinec si dá jedno a nedá si další, prostě to neni pitný. Najednou blondýna začne hulákat na celý kolo a říká jak je zavirovaná a všichni se smějou. Šmoulinka dostává chuť vymazat nám fotečky a Sir se směje. Další věta je censored. Thank you Sir P.T. Notch!. Skrytě doufám, že Sir nemluví do větru a přijedou s lady na new years Eve. Bobík se řechtá při chlastání bacardy (na tu černou by Ota Černý čuměl jako puk). Sir si Bobba představuje jako strejdu s oštěpem a oblečenim z listí jak stojí za bushem (křovim).

Stanley mlčí.

A pak pořád mluví vo jeho růžový bambuli (pinďour pro neznalé slangu), nikdo nevíme proč a o to se víc smějeme, Táňa radí ať jdou spolu na záchod…… Najednou nás z hlubokého přemýšlení o růžové černé bambuli probral Bobby vyřknutím paradoxu že nebude smoukovat za cedulí No smoking beyond this point, protože by se před přáteli ztrapnil a zčevenal (černý zčervenal cha chá to by byl fakt paradox). Všichni se baví Análem La Manche a já se začínám trošku stydět a červenám se jako červené tričko the good gayje, no fuj. Občas to nemislí, říká Marťa měkce, ach božíčku je tak strašně sweet. Dnes na pláži měl pán, který natíral Berušce záda, pocit, že má pod rukama velký kus čokolády.

Stanley mlčí.

Beruška je totiž opálená…… Bloncka Marťa se strašně krásně směje(tlemí) a neví co napsat, no nebudeme se divit když je to bloncka. Tento text jí popudil a tak jí věnuji krátký slohový sloupek.

Já bloncka prohlašuji:
Možná sem nevěděla, každopádně
určité situace mě k tomu nutí.
Pánové jsou v rozverné náladě. Co by
ne….užívají si poslední večer.
Trochu jim závidím. Jsou to jen
turisti. U stolu se prezentují velice
sebejistě, ale ve chvíli, kdy poznamenávám,
že také něco „zplodím“ prohlašuje dotyčný
po mé levici že je na suchu, což znamená
„Můj bože potřebuji něco ostřejšího“.

Krásný sloh, tiše závidím, můj kvalitní sloh byl vždy ohodnocen známkou 5 s *. Bohužel není to vtipné a to je v TDB třeba. Jo dlouhé blond vlasy = krátký rozum. Nechápe tu nekonečnou hloubku bytí …..

Dejme Stanley the monkeymu banánek možná znalecky pokýve a řekne „fuj to je hnus“ :-)))
Možná, bůh ví, ale to je jiný příběh.

Sbohem Anglie

Sbohem Peťo

Sbohem Táňo

Sepsal servant a písař Sira P.T. Notche vlastní propiskou

Sir. P. T. Notch!
Za kvalitu odpovídá náš osvědčený stálý zahraniční dopisovatel vážený Sir P.T. Notch

 

 

Závěrečné hodnocení

 

Vraťte se nám domů.

Stanley stále……………. mlčí.
celkový dojem: „fuj to je hnus..“ © (takže v poho…)

přepočty jednotek :
– 1 pinta = 0,56826125 litru
– 1 libra je bajvoko 47 KačekOtázky a otazníkyBonusy4 odpovědi na “Tunbridge (Anglie) – The Opera house”

  1. Táááák dnes jsem tu první já! A musim říci „kvalita“. Karel se vytáhl. Udělat report v místech , kde normální pivo (bez pěny) stojí něco přes stovku a jakýsi buřtík přes dvě kila, to chce odvahu. A navíc je zde vidět, že i report z takto vzdálených končin, jde sepsat poměrně rychle, že Majkle?

  2. Tak to je opravdu povedenej reportík z dalekých krajů! Ach božská Anglie. No nic musim končit zvoní na mě Pavel Kozár a jdeme na Krušovice s pěnou:-)

  3. Dyž už se píše o těch anglickej samoserech, měl bych jden typ.
    Vyzkoušejte v Německu „Hefen Weizenbier“.
    Někdo říká, že to nemá s pivem nic společnýho, ale mě to vyloženě chutná, jen toho nesmím vypít víc jak tři kusy, pak mám ráno permoníčky…

    Zdraví Klokan.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornit emailem na navazující komentáře. Můžete se též přihlásit k odběru bez omentování.