Legenda praví

Vznik 1354, vladyka Vlastibor.

První dojem

Velká vesnice!

Report

Vlastiboř – výčep

Volný víkend!

Vybrali vyrazit vstříc vzdálené Vlastiboři.

Výpravu vábí vesnička vedle Všechlap. Ve vesničce vypili vychlazené vitamínky :-). Vyjížděli vrcholky, vyhlíželi Vlastiboř.

Vysněná Vlastiboř. Vypátrali výčep. Veličenstvo větrák vyfotil veselici, vepříka, vesničku. Víly vydýchávají velkou vzdálenost.

Volá vlastník včál ve vousech, vyjíždí vozem.

Všichni vyhlížejí vrchního výčepu. Vrchní vychází výletníkům vstříc. „Vítejte, vstupte, vstupte“. Vybírají všemožné varianty, vrchní vytáčí velké vychlazené Velkopopovice.

Vyhladovělým vaří večeři. Vrchní vzorný – výborný! Vůně vanou výčepem. Vděčně vychutnávají, vychvalují. Vchází vesničan vidlák Venca. Vysedává vedle. VKV vymýšlejí velké věci ve výklencích.

Vědecky vyhodnocují vybavení výčepu. Vchází vlastník včál ve vousech. Vypadá vyčerpaně. Vypráví „Vole, vyjedu, vichr, voda, vracim, vyrážim vozem“. Vtipkují.

Vysvitlo. Vycházejí ven využít „vedra“. Vegetují, vesele vypráví, vzpomínají. Větrák vypil větráka. Vpodvečer vůle vyrazit včas. Vstávačka! Vrchní vypočítal výdaje – vyplácí. Valí, vždyť vysílají večerníček 🙂

Vivat Vlastiboř.

Vypotila: Vysipřietapáchneleháte?

Závěrečné hodnocení

Viděli, vypili, vypadli. Vydařené 🙂

Vyvařují výletníkům, vesničanům:
Všední voběd, večeře: 11:30 – 13:30, 15:30 – 23:00
Víkend: 17:00 – 24:00Otázky a otazníky

– Vymysleli VKV velkou věc?
– Vlastní vidlák venca vidle?Bonusy

Cooooo? 😉10 odpovědí na “Vlastiboř – výčep”

 1. A kde je „vrchní veze víle veku“?? :premyslim
  Pan hostinskej má u mě velký plus za to, že mi extra dojel pro čerstvej chleba ke klobáse!
  A kecka za originální podání :jump

 2. Ach ja hlupak stary, hlava derava Uplne jsem na to zapomela… Vila vyzaduje veku. Vrchni vyjizdi. Veze vile veku. Vila vychvauje vrchniho. No skoda 🙂

 3. Report je super, Kecka má velkou pochvalu z posledních etap, kterých se účastnila, za kreativní nápady :idea

  Na stroji psanej jídelák je výbornej, ale stejně se mi nejvíc líbily ty ubrusy vyšisovaný po okrajích od loktů aboriginců! Mám pocit, že jsme jim seděli na štamgastským místě, ještě že pekli prase a nepřišli.

  Větrák

 4. Pro Kéďu :bikiny
  Láďa má velkou hlavu jak pytel vod banánů. Láďa se v davu neztratí.

  Jinak report dost dobrej

  velice výtečně vyšperkovaný vypiplaný vymydlený veport

 5. Brudzi diky za pochvalu! Ja musim pochvalim Tvoje stranky, vubec jsem nevedela, ze existujou. Jsou super! Bylo by fajn, kdyby pod bonusama byly odkazy na zajimave stranky ,nebo by to mohlo byt v nasem mega foru, ale to se obavam, ze nikdo nenavstevuje…
  Ach jo,nejen ze mi nefungujou hacky a carky, uz mi nejdou ani smajlici, asi jsem mela byt bloncka… :kecka

 6. Ahoj bloncko :blondyna , bohužel je to tím, že každej kdo vymyslel prohlížeč ho vymyslel jinak a nefungují ve všech stejné věci.. Možná s tím má problémy i tvoje liška, bohužel stejně tak jako Google Chrome. Buď si pusť Internet Explorer, nebo si najeď myší nad smajlíka a objeví se ti v bublině něco jako třeba dvojtečkapětsetpadesátpět a to když sem napíšeš, smajlík se ukáže.

 7. :nojoo Ha, tak to musim vyzkouset :nerd Funguje to! 😀 Asi to teda bylo liskou Klimas mi minule radil ,jak psat hacky a carky, ale nez jsem prisla domu , zapomela jsem to…Tak snad na to casem prijdu :kecka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornit emailem na navazující komentáře. Můžete se též přihlásit k odběru bez omentování.